Najpopularniejsze rodzaje broszek

Najpopularniejsze rodzaje broszek

Można by pomyśleć, że broszki jako ozdoba odeszły już do lamusa… A jednak ten rodzaj biżuterii ciągle jest modny i doskonale wpasowuje się w dzisiejsze trendy. Niezależnie od tego, w jakim stylu się ubieramy, zawsze możemy dobrać do niego odpowiednią broszkę. Wśród dostępnych obecnie w sklepach broszek znajdziemy więc drogocenne błyskotki, zabawne wzory czy ludowe materiały. Warto spróbować wprowadzić ten rodzaj ozdoby do swojego stroju i przekonać się, jak skutecznie potrafi on go odmienić.

Broszki – agrafki

Jednym z modniejszych rodzajów broszek są ostatnio te, które składają się z agrafki i zawieszonych na niej ozdób. Mogą to być łańcuszki, świecące kamyczki, elementy florystyczne, czy zabawne ozdóbki. Jedno jest pewne – broszki tego typu pasują niemal wszędzie, wiec bez problemu wepniemy je w klapę marynarki, w bluzkę, czy nawet ozdobimy nimi torebkę. Polecamy wszystkim paniom broszki agrafki, które mogą także stać się prostym i niedrogim pomysłem na prezent dla koleżanki czy siostry.

Broszki z filcem

Filcowa biżuteria staje się obecnie bardzo modna. Ten rodzaj materiału o ciekawej fakturze i żywych kolorach jest szczególnie lubiany przez osoby, które dobrze odnajdują się w stylach etno, boho czy orientalnych. Filcowa broszka może doskonale ożywić nawet najprostszy strój, także ta najmniejsza. Jest to bardzo ciekawy element ubioru, który przyciąga spojrzenia. Warto więc sprawić sobie lub bliskim osobom prezent w postaci takiej ozdoby. Na pewno będziemy z niej zadowoleni, podobnie jak obdarowane osoby.

Broszki kamea

Styl nawiązujący do minionych epok, przywołujący retro skojarzenia, jest obecnie bardzo popularny. To sprawia, że broszki kamea są ostatnio prawdziwym hitem sprzedaży. Występują one w wielu wersjach kolorystycznych, a także ze zróżnicowanym wzornictwem. Wprowadzając taki element do swojego stroju, dajemy poczuć innym, że wiemy co w trawie piszczy oraz jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie.

Broszki z bursztynem

O bursztynach krąży wiele legend. Podobnie tajemnicze jest ich pochodzenie. Mówi się też często o ich leczniczych właściwościach i korzystnym promieniowaniu. Nawet jeśli wszystkie powyższe informacje nie są prawdą, to nie da się zaprzeczyć niewątpliwemu urokowi i urodzie bursztynów. To sprawia, że stają się one bardzo pożądaną ozdobą. Zwłaszcza w postaci broszek. To niedroga ozdoba, dzięki której każdy może pozwolić sobie na posiadanie własnej bursztynowej biżuterii.

Leave a Reply

Your email address will not be published.