Rajstopy wyszczuplające – jak wymodelować nogi, pośladki i talię za pomocą rajstop?

Rajstopy wyszczuplające – jak wymodelować nogi, pośladki i talię za pomocą rajstop?

Odpowiednio dobrane rajstopy mogą sprawić, że sylwetka wygląda na szczuplejszą. Duże znaczenie ma wtedy dopasowanie ich właściwego fasonu, kolorystyki i wzoru. Jakie rajstopy pozwalają na uzyskanie efektu wymodelowania i wyszczuplenia?

Jaki kolor rajstop wyszczupla?

Wybranie rajstop w odpowiednim kolorze jest najprostszym sposobem, aby uzyskać efekty wyszczuplenia figury. Zatem, jaki kolor rajstop wyszczupla najlepiej?

Najczęściej w celu wyszczuplenia wybierane są rajstopy w kolorze czarnym. To właśnie on może nadać lekki i smukły wygląd każdym nogom. Można zdecydować się wtedy na rajstopy półprzezroczyste lub na te kryjące zależnie od okazji, na jaką chce się je włożyć.

Podobne rezultaty można uzyskać z rajstopami w innych ciemnych odcieniach, na przykład antracytowym – ciemnoszarym czy granatowym, które również będą pasować do różnych outfitów.

Gdy chcesz wybrać rajstopy cieliste, w takim przypadku poszukuj tych, które mają matowe wykończenie i są nieco ciemniejsze od Twojej naturalnej karnacji. Wtedy również mogą sprawić, że nogi będą wyglądały smuklej.

Jakie wzory rajstop wyszczuplają?

Efekt szczupłych nóg można uzyskać również z rajstopami wzorzystymi, które świetnie nadają się do pracy albo na imprezę. Jakie wzory rajstop wyszczuplają nogi?

Aby uzyskać efekt wyszczuplonych nóg, najlepiej poszukiwać rajstop o wzorach pionowych, na przykład jak:

  • Rajstopy w prążki,
  • Rajstopy ze szwem z tyłu,
  • Rajstopy z pionowymi ozdobami przy kostce,
  • Rajstopy w pionowe paski.

Również bardzo dobry rezultat daje stosowanie rajstop w drobne wzorki, na przykład w małe kropeczki, serduszka, napisy czy motywy kwiatowe. Można także sięgnąć po rajstopy kabaretki z małymi oczkami.

By podkręcić efekt szczupłych nóg, najlepiej zdecydować się na rajstopy półprzezroczyste w kolorze czarnym.

Rajstopy push up modelujące pośladki i talię

Obecnie w ofercie wielu producentów można znaleźć także specjalne rajstopy modelujące pośladki i talię. Są one określane jako rajstopy push up albo rajstopy modelujące.

Takie rajstopy charakteryzują się specjalną budową, która powoduje, że mogą one wymodelować figurę. W rejonie pośladków są one dodatkowo wzmacniane, aby unosić je do góry. W talii wyposażone są najczęściej w płaską gumę, która pozwala na spłaszczenie brzuszka. Umożliwiają one również skorygowanie wyglądu bioder i ud przez ich wyszczuplenie.

Takie rajstopy można kupić w różnych grubościach (den) oraz kolorach. Dostępne są między innymi w popularnym kolorze czarnym oraz cielistym. Te grubsze doskonale nadają się również do noszenia zimą.

Wobec tego właściwie dobrane rajstopy mogą sprawić, że sylwetka będzie prezentowała się jeszcze lepiej. Szeroka gama wyszczuplających krojów, kolorów i wzorów powoduje, że można również z łatwością dobrać do okoliczności, na przykład do stylizacji biurowej, na urodziny, imprezę albo na randkę!

Leave a Reply

Your email address will not be published.